قوانین و مقررات یراق

کاربر گرامی،

براي عضویت و خرید در یراق ، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های یراق منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های یراق تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات یراق اقدام کند.

همچنین از آنجا که یراق یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا یراق از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با یراق همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت یراق عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط یراق بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

کلیه محصولات در صورت نصب نشدن و استفاده نشدن حداکثر تا سه روز قابل برگشت بوده و چنانچه مشتری بعد از   دریافت کالا مغایرتی در کالا مشاهده کرد می تواند با تماس تلفنی یا با پست الکترونیکی یراق را در جریان برگشت کالا قرار دهد و دلیل برگشت را ذکر نماید.

گارانتی صحت محتوای درج شده در صفحه ی هر محصول به عهده ی یراق می باشد و در صورت مغایرت یراق تنها عهده دار برگشت کالا خواهد بود

یراق وجه درج شده برای هر محصول را قبل از ارسال محصول دریافت کرده و بعد از آن کالای مورد سفارش را ارسال می کند بدیهی است که این مورد در صورتی که کاربر روش پرداخت را پرداخت در محل انتخاب نکرده باشد صادق خواهد بود

یراق به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه یراق مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت یراق، شما رضایت خود را از این سیاست

نشان می‌دهید.

یراق همواره نهایت تلاش خود را می‌کند تا کلیه سفارش‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد

یراق در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی دیجی‌کالا اطلاع دهید.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، یراق هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

یراق خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

با تشکر یراق دات کام

http://yaragh.com

021-77409072

info@yaragh.comصفحه مناسب چاپ