دارای تنوع/
گل پیچ بهسازان - Behsazan

بهسازان behsazan

"بهسازان Behsazan" گروه صنعتی و تولیدی است که فعالیت خود را با تولید انواع یراق آلات شروع کرد، محصولات بهسازان دارای سطح کیفی خوبی نسبت به برند‌های رقبای خود می‌باشد. قیمت محصولات بهسازان نسبت به کیفیت محصولات از سطح مطلوبی برخوردار است. از نمونه محصولات بهسازان می‌توان به "قفل درب بهسازان" "یراق آلات کمد و کابینت بهسازان" "ریل" "جک پمپی" اشاره کرد.

"آرام بند بهسازان" یکی از پر فروش ترین محصولات بهسازان می‌باشد. آرام بند بهسازان از قدرت نسبتا خوبی برخوردار است و مناسب نصب روی انواع درب ، UPVC ، درب ورودی ضد سرقت ، درب لمسه اتاق مدیریت ، درب خروج اضطراری حریق و... می‌باشد، اما این آرام بند قابل نصب بر روی درب ورودی آهنی ساختمان و بخصوص درب‌هایی که دارای قفل برقی هستند مناسب نیست.

"دستگیره کابینت بهسازان" یکی از اعضای مهم یراق کابینت می‌باشد که علاوه بر کارایی که دارد باعث زیبایی ظاهر کابینت و آشپزخانه می‌شود. دستگیره کابینت توکار بهسازان مناسب برای کشوی کابینت و یا درب‌های ریلی و... می‌باشد که به صورت توکار درون ام دی اف نصب می‌شود. همچنین از مزایای این دستگیره می‌توان به حفره‌ی روی دستگیره اشاره کرد که می‌توان با استفاده از آن به راحتی درب را باز و بسته کرد.

بهسازان با هدف پیشرفت سطح محصولات خود همراه در انتخاب و استفاده از مواد اولیه سخت‌گیری خاصی را به کار برده است، همواره Behsazan برای پیشرفت، سفر‌های تحقیقاتی زیادی را به دیگر کشو ها از جمله آلمان، ایتالیا، چین و به دیگر کشور ها انجام داده است تا بتواند به هدف خود که احترام به حقوق مصرف کننده و دستیابی به بالاترین درجه کیفیت در صنعت یراق آلات است، برسد.