gira گیرا

<p dir="RTL">قفل گیرا</p>


قفل گیرا
قفل گیرا یک برند ایرانی ست که در زمینه قفل های کتابی، قفل آویز و قفل وسیله نقلیه فعالیت خود را از سال 1337 آغاز کرده است. و جزء اولین کارخانه های قفل ایرانی هستند. قفل های گیرا از لحاظ میزان قیمت، کیفیت ساخت و ایمنی با نمونه های خارجی خود رقابت می کند.

قفل گیرا بیش از 60 سال سابقه تجربه در قفل سازی دارد. و مفتخر به دریافت گواهی تضمین از آلمان و از اروپا را داراست. تمام قفل ها از مرغوب ترین آلیاژ های موجود در بازار تولید شده است. در طراحی و ساخت قفل های گیرا از بالاترین و فوق العاده ترین مهندسی استفاده شده است.

یکی از ویژگی های استقبال شده در قفل های گیرا این است که دو قفل با هم یکسان بوده و با یک کلید باز می گردد.
قفل های آویز گیرا و قفل های کتابی گیرا جنس ها و مدل های مختلفی دارد که عبارتند از :


قفل آویز برنجی
قفل آویز روکشدار
قفل کتابی برنجی
قفل کتابی روکشدار

البته قفل آویز گیرا دو مدل دسته بلند و دسته کوتاه را هم دارا هستند. مدل برنجی آن ها که مقاومت بالایی دارد و مدل روکشدار آن سخت کاری شده، سند بلاست، آبکاری شده و دارای مارک سخت کاری شده هستند. بعضی از قفل های کتابی برای امنیت بیشتر از جنس فولاد ساخته شده اند.


بیشتر کارخانه ها قسمت فنر ها و ساچمه های خود را ضد اسید تولید می کنند که به آن ها قفل های ضد اسید گفته می شود. البته ما در سایت قفل گیرا چنین ویژگی را نمی بینیم

قفل های آویز گیرا در سایز های 50، 60 و 75 و قفل های کتابی در سایز های 600، 700، 800، 850، 900 به بازار ارائه شده است. قطر دسته قفل های آویز 8،10،12،... میلی متر و قفل های کتابی 10،12،14،... میلی متر هستند.


کلید های استفاده شده در این قفل ها در دو مدل معمولی و کامپیوتری هستند. در قفل آویز و کتابی تعداد کلید ها بین 3 و 4 عدد است. یکی از ویژگی های خوب قفل های گیرا این است که هنگام باز بودن دسته کلید از آن خارج نمی شود.

در قفل های وسیله نقلیه هم می توان به قفل عصایی ماشین و قفل موتور گیرا اشاره کرد. قفل های موتور به صورت سیم بکسل روکشدار هستند و در دو سایز 150 و 120 سانتی متری تولید گشته است.