ریل کشو آرام بند - یراق دات کام

ریل کشو آرام بند


یراق دات کام 25 خرداد 1398 - آخرین ویرایش در17 مرداد 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

شاید کمتر کسی نام ریل کشو آرام بند رو شنیده باشه
خب ما میخواهیم تو این مقاله از سری مقاله های سایت یراق‌(Yaragh.com) درباره‌ی ریل کشو آرام بند صحبت کنیم که در صورت نیاز شما می‌توانید از سایت ما جنس مورد نظر را مشاهده و تهیه نمایید و همینطور میتوانید با مشاوران تخصصی سایت یراق مشاوره کرده و پس از آن در صورت پسند آن را خریداری فرمایید.

تعریف ریل آرام بند کشو

ریل کشو آرام بند ازیراق آلات کابینت پر کاربرد در کابینت سازی می باشد که برای باز و بسته کردن راحت درهای کشویی و کابینت ها استفاده میشود.
ریل های آرام بند کشو یا کمد دیواری به ریل هایی گفته میشود که درهر اندازه ای دارای بدنه یکپارچه می باشد و برای تغییر اندازه و ارتفاع این ریل از میله گالری، شیشه گالری و یا سایر افزایش دهنده ها استفاده میگردد.
کمپانی ها و برندها زیادی ریل آرام بند را را تولید می کنند. ریل های آرام بند با کیفیت ریل هایی هستند که کمترین عرض کشو را به ریل و بدنه آن اختصاص دهند و به بیانی دیگر بیشترین فضای داخل کشو را برای مصرف کننده نهایی فراهم نمایند.

ریل کمد

ریل آرام بند باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

با توجه به نوع ساخت جعبه و نحوه حرکت آنها (آویخته به بدنه یا سقف، حرکت روی کف و….) و همچنین با توجه به وزن باری که کشو یا کابینت قرار است تحمل کند ( ً مثال ریل 30 کیلویی و …)میتوان از ریل های آرام بند متنوع استفاده کرد.

یکی از چالش های کابینت سازان و یا افرادی که می خواهند اقدام به خرید ریل آرام بند نمایند این است که نمی دانند دقیقا کدام برند ریل آرام بند برای آن ها مناسب خواهد بود؟ یا بهترین مارک ریل آرام بند کدام است؟ ریل آرام بند استاندارد باید دارای ویژگی های زیر باشد:

ریل آرام بند دارای تنوع در ارتفاع و سایز باشد

ریل آرام بند دارای رنگ های پوششی و ضد سایش باشد.

استفاده حداقل ممکن در ضخامت بدنه کشو را داشته باشد.

هیچ گونه لبه ای در کف کشو ایجاد نکند بگونه ای که گویا کف کشو و بدنه جانبی یکپارچه هستند.

در ریل آرام بند از بهترین نوع قفل رگلاژ کشو و با قابلیت رگلاژ سه بعدی ( عرض، ارتفاع و عمق)استفاده کرده باشند.

تحمل وزن ریل آرام بند بالا باشد. کشو تا حداکثر ۷۵ کیلو گرم تحمل داشته باشد

تمامی اجزا و قطعات از نوع همرنگ بوده و تقریبا بگونه ای طراحی شده باشد که بعد از نصب هیچ یک از قطعات جانبی قابل رویت نباشند.

برچسب‌ها :