باتیس batis

"باتیس Batis" گروه صنعتی بازرگانی طاهری در سال 1381 کار خود را با تاسیس دفتری در تهران و اصفهان آغاز نمود و با تلاش و پیشرفت روز افزون در حوزه یراق آلات در سال 1385 برند باتیس به نام این شرکت ثبت گردید. باتیس با گسترش فعالیت خود و ساخت شعبه‌های دیگر در چین و امارات توانست به یکی از شرکت‌های پیشرو‌ در حوزه ابزار و یراق برسد. از نمونه محصولات باتیس می‌توان به "دستگیره رزت باتیس" "دستگیره کابینت" انواع "قفل باتیس" اشاره کرد.

"دستگیره رزت باتیس" از اولین محصولات ساخت باتیس بوده و جزو محصولات برتر این برند می‌باشد. دستگیره دوتکه یا همان دستگیره رزت از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است. دستگیره رزت باتیس به صورت آبکاری شده وارد بازار می‌شود، به همین دلیل باعث می‌شود پس از استفاده زیاد رنگ آن از بین نرود. همچنین دستگیره دوتکه به صورت سوئیچی به بازار عرضه می‌گردد که بنا بر نیاز خود می‌توانید آن را تهیه و استفاده کنید.

"دستگیره کابینت باتیس" معمولا از جنس زاماک ساخته می‌شود به همین دلیل مقاومت بالایی نسبت به شرایط دارد. دستگیره کابینت یکی از عضو های مهم آشپزخانه می‌باشد، باتیس توانسته با ساختن دستگیره کابینت‌های زیبا با متریال زاماک دکور شما را بروز و زیبا سازد. 

"سیلندر باتیس": باتیس با هدف برطرف کردن نیاز خریداران اقدام به تولید انواع سیلندر‌‌های کلیدی، کامپیوتری، سرویس و معمولی کرد. همچنین این سیلندر ها ساخته شده با متریال برنج هستند و به همین منظور در اغلب شرایط جوی دوام می‌آورند. 

از سایر یراق آلات باتیس به "قفل آویز و برنجی"، "لولا"، "قفل حیاطی" و... اشاره کرد.

با توجه به اینکه باتیس همواره سعی کرده نیاز مشتریان خود را بر طرف کند شعار خود را ارائه خدمات هرچه بیشتر به مشتریان گذاشته است. خلاقیت، به‌روز بودن طراحی و همچنین روش‌های به کار رفته در تولید باعث شده تا باتیس از یک خط تولید پیشرفته و کاملا به‌روز استفاده کند.

برای دیدن کاتالوگ و خرید محصولات Batis با کارشناسان یراق تماس بگیرید.

راه های ارتباط با یراق