تیک tik

"تیک Tik" زیر مجموعه شرکت اندیشه تاپ اصفهان است، شرکت اندیشه تاپ اصفهان در راستای کمک به صعنت کشور در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و در همین راستا شروع به تولید انواع قالب‌هایی در زمینه یراق آلات ساختمان پرداخت که به همین منظور محصولات یراق خود را با برند تیک روانه بازار نمود. از مهم‌ترین محصولات تیک می‌توانیم به "دستگیره رزت تیک" "دستگیره پلاک تیک" "تجهیزات و لوازم جانبی" اشاره کنیم.

"دستگیره رزت تیک" بر روی انواع درب‌های ورودی، داخلی، معمولی،‌ضد سرقت، نصب می‌شود. دستگیره رزت بر خلاف دستگیره پلاک از دو قسمت جدا تشکیل شده است، قسمت دستگیره و محل کلید خور که جدا از هم نصب می‌شوند، به همین علت از زیبایی خاصی برخوردار است. 

"دستگیره پلاک" دارای تنوع زیادی در اندازه و طرح و رنگ نسبت به سایر دستگیره ها می‌باشد. دستگیره پلاک بر خلاف دستگیره رزت یک تکه و یک پارچه می‌باشد. آلیاژ و روکش دستگیره پلاک تیک از کیفیت مرغوبی برخوردار است که موجب افزایش امنیت و زیبایی درب شما می‌شود.

گروه تیک قصد دارد با ایجاد ارزش افزوده بیشتر به مشتری، در بازار پیشتاز باشد. هدف تیک توسعه و معرفی محصولات در بازار‌های داخلی، حوزه خلیج فارس، اروپا و آمریکای شمالی می‌باشد.

برای دیدن کاتالوگ و خرید محصولات Tik با کارشناسان یراق تماس بگیرید

راه های ارتباط با یراق