دارای تنوع/
دستگیره پلاک 1000 ایران - Iran
دارای تنوع/
دستگیره پلاک 1100 ایران - Iran
دارای تنوع/
دستگیره آپارتمانی 1100 ایران - Iran
دارای تنوع/
دستگیره پلاک 9000 ایران - Iran
دارای تنوع/
دستگیره پلاک 1400 ایران - Iran
دارای تنوع/
دستگیره پلاک 9600S ایران - Iran
دارای تنوع/
دستگیره پلاک 4000S ایران - Iran
دارای تنوع/
دستگیره پلاک 3300 ایران - Iran

دستگیره ایران dastgireh iran

 

"دستگیره ایران Dastghireh Iran" با هدف تولید دستگیره و پلاک کار خود را در سال 1361 آغاز کرد، و در طی 4 دهه فعالیت، بر نوع  و تعداد محصولات خود افزود. " دستگیره ایران " در طول این سال ها با توجه به نیاز بازار محصولاتی همچون قفل ، سیلندر ، انواع قلاب لباس ، دستگیره های کمدی و ... را طراحی و به مرحله تولید رسانده است.
از نمونه محصولات ایران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

"دستگیره درب ورودی ایران" یا همان دستگیره ورودی در رنگ بندی های متنوعی به بازار عرضه می‌شود. این دستگیره ها با توجه به نوع و جنس در، فیلتر می‌شوند. هر چقدر در خرید دستگیره مد نظرتان دقت بیشتری به خرج دهید، می‌توانید مدت زمان بیشتری بدون آن که دستگیره دچار خرابی شود از آن استفاده کنید.

"دستگیره پلاک ایران" یکی دیگر از انواع دستگیره درب است که بیشتر بر روی درب اتاق ها و دفاتر در ادارات کاربرد دارد. یکی از مزیت های این دستگیره داشتن مقاومت و دوام بالا در طول زمان است. دستگیره پلاک از تنوع بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل افراد با سلیقه‌های متفاوت می‌توانند دستگیره دلخواهشان را انتخاب و خریداری کنند. 

"دستگیره رزت ایران": یکی از محبوب ترین دستگیره های عرضه شده در بازار که محبوبیت زیادی میان طرفدارانش دارد دستگیره رزت است. دستگیره رزت اغلب به صورت دو تکه طراحی می‌شود و به صورت آبکاری شده وارد بازار می‌شود، در نتیجه در صورت استفاده مداوم از آن نگران تغییر رنگ و تیره شدن آن نخواهید شد، همچنین دستگیره دو تکه به صورت سوئیچی به بازار عرضه می‌گردد که بنا بر نیازی که دارید می‌توانید یکی از آنها را انتخاب و استفاده کنید.

"دستگیره کابینت ایران": از زیر مجموعه‌های دستگیره درب می‌توان به دستگیره کابینت اشاره کرد، با در نظر گرفتن این که کابینت‌ها همیشه یکی از عنصر های اصلی آشپزخانه هستند، دستگیره ای که روی آنها نصب می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است. شکل و شمایل دستگیره کابینت ایران جذاب و منحصر به فرد است تا بر زیبایی کابینت های مدرن امروزی بی‌افزاید، همچنین از دیگر مزیت های بزرگ این دستگیره می‌توان به مقاوم بودن آنها اشاره کرد زیرا امروزه کابینت ها در طول روز بسیار باز و بسته می‌شوند.

از دیگر محصولاتی که توسط برند ایران تولید می‌شود می‌توان به اکسسوری، قلاب و جالباسی، سیلندر، قفل اشاره کرد.

تمامی محصولات ایران تحت کنترل کیفیت ISO 9001 از شرکت IMQ ایتالیا بوده و از بهترین مواد اولیه ( زاماک، برنج و ... ) متناسب با نوع محصول و کاربرد آن تحت پوشش گارانتی 5 ساله تولید می‌گردد.

برای اطلاع از قیمت و کاتالوگ محصولات ایران می‌توایند با همکاران ما در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

 

راه های ارتباط با یراق