ریوبی ryobi

برند " ریوبی " ، " RYOBI " یک شرکت ژاپنی می باشد که فعالیت خود را از سال 1943 در صنعت ریخته گری شروع کرده است و سپس ریوبی RYOBI در سال 1968 شروع به تولید ابزار آلات مختلف کرد و در چندین سال گذشته ریوبی وارد بازار یراق آلات شده است.

از محصولات ریوبی در یراق آلات می توانیم به آرام بند ریوبی اشاره کنیم که محصولات ریوبی با توجه به قیمتشان، بسیار با کیفیت می باشند.

یکی از ویژگی های جک آرام بند درب ریوبی، تنوع زیاد آنها می باشد که به همین خاطر باعث شده سهم بازار خوبی را به خود اختصاص دهد. محصولات ریوبی در کشور تایوان تولید می شوند و محصولات ریوبی از حدود 10 سال پیش وارد ایران شده است.

فلسفه و شعار شرکت ریوبی این است که از طریق فناوری، اعتماد و چالش، یک شرکت سالم و پویا ایجاد کنید. باور ها و آرمان های زیر بنایی آنرا آشکار می کند و به صورت پایه ای عمل می کند که گروه ریوبی RYOBI بر اساس آن تجارت خود را انجام می دهد.

گروه " ریوبی " با فعالیت های تجاری خود مبتنی بر فناوری، اعتماد و چالش، به رشد و توسعه خود به عنوان یک شرکت سالم و پویا ادامه خواهد داد و در عین حال به جامعه کمک خواهد کرد.

زمینه های کسب و کار گروه " ریوبی " متنوع می باشد و از زمان تاسیس، به عنوان تولید کننده ریخته گری در دسامبر 1943، فناوری های نو آورانه ای را با ساخت طیف گسترده ای از قطعات برای صنعت خودرو جمع آوری کرده است. 

ریوبی سخت افزار سازندگان را برای ایمن و راحت کردن منازل و دفاتر اداری را تامین می کند. ریوبی با استفاده از فناوری های پیچیده ریخته گری و ماشین کاری که از تخصص خود در ریخته گری زیر زمینی بهره می برد، پیشتاز بازار " آرام بند درب " می باشد و در حال ایجاد مرز های جدیدی در زیبایی و عملکرد است.

ریوبی از خانه تا اداره، " آرام بند " و دیگر سخت افزار ها را ارائه کرده که از یک سبک زندگی راحت پشتیبانی کند و بر ایمنی تاکید کند.

" جک آرام بند " ریوبی دوام استثنایی و ظاهری جذاب را ارائه می دهد. در سال 1963 ریوبی اولین درب قالبی را تجاری کرد که با استقبال گسترده ای روبرو شد. محصولات متعدی با مکانیزم های اصلی با عملکرد عالی و آلیاژهای آلومینیوم جدید که دوام را افزایش می دهند، در ریوبی تولید می شوند.

" RYOBI " در آرزوی ایفای نقش اساسی در زندگی روزمره بر اساس یک ذهنیت مبتنی بر سبک زندگی و فناوری قابل اعتماد است. هدف ریوبی ارائه حداکثر راحتی برای منازل و ادارات است و محصولاتی را توسعه می دهد که نه تنها کاربردی و ایمن هستند، بلکه به اصول طراحی جهانی نیز پایبند هستند و به حفاظت از محیط زیست نیز توجه می کنند. علاوه بر این، ریوبی در تلاش است تا عرضه محصولات را تضمین کند که رضایت مشتریان خود را از نظر کیفیت، عملکرد و قیمت جلب کند و به این منظور از قدرت سایت های تولید در کشورهای ژاپن و چین استفاده کرده است.

همچنین لازم است بگوییم که ریوبی در تولید ریخته گری در جهان پیشرو است و طیف گسترده ای از محصولات را برای صنعت خودرو عرضه می کند.

ریخته گری آلومینیوم سبک، بادوام و با قابلیت بازیافت عالی را ارائه می دهد. این محصولات به سبک تر شدن خودروها کمک می کند و به عنوان یه فناوری موثر برای حفاظت از محیط زیست از جمله صرفه جویی در انرژی و منابع مورد توجه قرار گرفته اند.

" ریوبی " بر اساس تخصص و تجربه تکنولوژیکی خود که در طول سالیان متمادی انباشته شده است، از قدرت جمعی و چابکی شرکتی خود برای عرضه قالب های ریخته گری با کیفیت بالا، عمدتاً برا صنعت خودرو استفاده می کند. در پاسخ به نیاز های متنوع، ریوبی به کشف مرز های جدید ریخته گری ادامه می دهد.

ریخته گری های ریوبی در سبک تر کردن خودرو ها موثر بوده است. به لطف ارائه طیف وسیعی از ماشین ریخته شده مانند بلوک های سیلندر، جعبه های گیربکس، فریم های فرعی و سایر قطعات شاسی و قطعات نسل بعدی، ریوبی به دلیل استحکام و کیفیت تکنولوژیکی اش توسط خودرو سازان در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته است.

جهان ریوبی به عنوان یکی از برترین تولید کننده ریخته گری و " آرام بند درب " در جهان، به پیشرفت خود در صنعت خودرو و صنعت یراق آلات ادامه می دهد.

ریوبی به دلیل سیستم یکپارچه عمودی، تخصص طولانی مدت در فناوری، قدرت جمعی و چابکی شرکتی قادر است به خواسته های مشتری به طور سریع پاسخ دهد. سیستم های مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت، که مطابق با استاندارد های بین المللی ISO 9001 و استاندارد های IATF 16949 ویژه صنعت خودرو سازی و یراق آلاتی مثل آرام بند درب گواهی شده اند، به تقویت و غنی سازی جنبه های کنترل کیفیت کمک می کنند.

راه های ارتباط با یراق