blum بلوم

"بلوم Blum" بلوم یک شرکت اتریشی است که کار خود با تولید میخ نعل اسب در سال ۱۹۵۲ شروع کرده و با گذشت ۷ دهه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه یراق با بیش از ۱۵ شعبه در سراسر جهان تبدیل شده، از انواع یراق "بلوم" می‌توان به "لولا بلوم"، "جک بلوم"، "ریل تاندم باکس" و سایر یراق آلات آن اشاره کرد.

"جک کابینت بلوم": یکی از قسمت‌های مهم در تمام درب‌ها که باعث افزایش طول عمر قفل و بخش‌های مختلف در می‌شود، جک درب است. یکی از کاربرد‌های آن جلوگیری از ایجاد سر و صدای زیاد در هنگام باز بسته شدن درب می‌باشد.

"اونتوس HK": جک اونتوس اچ‌-کا بلوم وقتی باز است زاویه ای قائم دارد. جک اچ-کا سیستم بالابر مناسبی برای یونیت های دیواری متوسط است. اونتوس اچ‌-کا بلوم هنگامی‌که باز است فضای کمی را اشغال می‌کند و برای قرار گرفتن بالای یک کابینت دیگر یا بالای یخچال مناسب است.

"اونتوس HL": اونتوس اچ ال که اصطلاحا به آن جک اتوبوسی می‌گویند، سیستم بالابر ایده‌آلی برای یونیت های دیواری است، و برای کابینت هایی که بالای آنها کابینت دیگری قرار دارد گزینه مناسبی است.

"اونتوس HKXS": اونتوس اچ-کا-ایکس-اس با وجود سبک باریک آن آزادی بسیاری در طراحی کابینت های دیواری کوچک ارائه می‌کند. با این شیوه حتی کابینت هایی که عمق داخلی کمی دارند مثل کابینت هایی که در آشپزخانه بالای هود و یا در حمام و یا بالای سینک قرار گرفته‌اند می توانند به راحتی مجهز شوند.

"لولا بلوم": لولا در واقع وسیله مفصل داری است که به منظور اتصال دو قطعه به یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولا  لولاها در درب و پنجره، کابینت، به کار می‌روند و باعث می‌شوند که باز و بسته شدن درب ها به راحتی انجام شود

"لولا بای‌فولد بلوم": زمانی که دو درب عمود بر هم داشته باشید، می‌توانید از ترکیب لولای بای‌فولد و ۱۵۵ درجه استفاده‌ نمائيد.

"لولا شیشه بلوم": معمولا برای نصب لولا گازور‌های مخصوص شیشه احتیاج به سوراخ کردن شیشه می‌باشد و ممکن است این امر در زیبایی نمای کار خللی ایجاد کند. لولای شیشه بلوم احتیاج به هیچ سوراخی برای نصب ندارد و فقط بوسیله چسب یووی به شیشه می‌چسبد.این لولا علاوه بر حفظ زیبایی کار از عملکرد فوق العاده‌ای برخوردار است

"لولا کلیپپ تاپ بلوم": لولای تمام فلز (نیکل) کلیپ تاپ بلوم یکی از لولاهای پرکاربرد می‌باشد.  لولا بلومشن بلوم فنردار بوده و به صورت پیچی نصب می‌گردد. زاویه باز شدن این لولا 95 درجه است و  قابلیت تنظیم در سه جهت را دارد. 

"سیستم های ریلی باکس‌دار بلوم": سیستم باکس‌دار  به شما امکان می‌دهد بدون تغییر در استایل، بی‌نظمی را ازبین ببرید و فضایی کاربردی ایجاد کنید. باکس‌های بلوم از طراحی ظریفی برخوردار است و طیف گسترده ای از سبک ها و رنگ ها را ارائه می‌دهد. همچنین قابل نصب در فضاهای مختلف و بسیار کاربردی است.

"تاندم باکس بلوم": تاندم باکس نسل جدید ریل کشو و کابینت به شمار می‌رود که پس از ریل ساچمه ای به بازار عرضه شده است. این ریل‌ها که معمولا در قسمت کف بدنه‌ی کابینت یا کمد نصب می‌شوند و برای کلیه ی ابعاد کشو مناسب هستند. 

"تاندم باکس مخفی بلوم": سیستم تاندم باکس مخفی از کیفیت بالایی برخوردار است و به دلیل دارا بودن ویژگی بلوموشن (آرامبند) حرکتی روان و آرام دارد. از دیگر قابلیت های این سیستم امکان تجهیز شدن به تقسیم کننده‌ها به منظور جداسازی فضای داخلی کشو است.

بلوم توانسته با تولید محصولات با کیفیت مدرک ISO 9001 را کسب کند. در نتیجه شما می‌توانید با اطمینان خاطر از محصولات بلوم استفاده کنید.

برای دیدن کاتالوگ و خرید محصولات بلوم با کارشناسان یراق تماس بگیرید

راه های ارتباط با یراق