melloni ملونی

"ملونی Melloni"

ملونی از دهه 90 در زمینه‌ یراق آلات کابینت تجهیزات کمد و دکوراسیون فعالیت می‌کند و با توجه به نیاز بازار بر تعداد و تنوع محصولات خود افزوده است. ملونی در کنار ارائه محصولات خود نماینده محصولات باکیفیت یونی هوپر ( تحت لیسانس GRASSHOPPER GROUP لهستان) در ایران می باشد. از نمونه محصولات ملونی می‌توان به "دستگیره کابینت ملونی"، "لولا"، "تجهیزات کمد دیواری"، "مکانیزم کمد دیواری ملونی"، "جک"، "ریل"، "دستگیره درب" اشاره کرد.

"دستگیره کابینت ملونی" تحت لیسانس GRASSHOPPER GROUP لهستان در ایران ساخته می شود و بیشترین کاربرد آن برای کابینت هایی است که به صورت مدرن طراحی می‌شوند. یکی از ویژگی‌ منحصر به فرد این کالا رنگ ویژه و پایدار آن است که باعث متمایز شدن در میان بقیه محصولات شده است.

"لولا ملونی": یکی دیگر از محصولات ملونی لولا kabinet است که در چندین مدل (لولا آرام بند، لولا 45 درجه، لولا 90 درجه، لولا کابینت، لولا توکار، لولا خرچنگی، لولا فنر معکوس، لولا صفر درجه، لولا مکمل، لولا خلاص ملونی) طراحی شده است.

"پریز توکار ملونی": امروزه با گسترش روزافزون تکنولوژی و فناوری اکثر وسایلی که از آنها استفاده می‌کنیم، نیاز به برق و پریز برق دارند. در صورتی که در خانه های امروزی تعداد کمی پریز برق وجود دارد و سه‌راهی هم ظاهر نامناسب برای خانه‌ی ما ایجاد می‌کند، در این مواقع پریز توکار کاربرد خود را نشان می‌دهد، پریز توکار ملونی علاوه بر داشتن سوکت برق، دارای پورت USB و پورت شبکه نیز می‌باشد و همین عامل باعث شده تا نیاز مصرف کننده تا مقدار وسیعی کاهش بیابد.

از دیگر یراق آلات ملونی می‌توان به مگنت کابینت، پایه کابینت، لوله کمد، قرنیز ملونی، آبچکان و جاظرفی ملونی و.... اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت و کاتالوگ محصولات ملونی می‌توایند با همکاران ما در سایت تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباط با یراق