saro سارو

"سارو گلوبال Saro Global" با داشتن بیش از چهار دهه سابقه کاری در حوزه یراق آلات با هدف تبدیل شدن به یک منبع مورد اطمینان برای ارائه محصولات با کیفیت و به صرفه در حوزه یراق آلات در سال 1390 در ایران شکل گرفت. همچنین سارو گلوبال در برگیرنده‌ی دو برند با کیفیت سارو و لومباردی می‌شود. از نمونه محصولات سارو گلوبال می‌توان به "یراق درب" "یراق کابینت" "تجهیزات بهداشتی" "اکسس کنترل" اشاره کرد.

"لولا درب سارو" لولاها یراق‌های مهمی هستند که بر روی درب‌ها نصب می‌شوند، و امروزه در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی به بازار ارائه می‌شوند. لولای سارو در چندین مدل لولا پروانه‌ای سارو، لولا فلاش سارو، لولا مخفی سارو به بازار ارائه می‌شود، و شما می‌توانید با توجه به نیازتان لولای مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید.

"لولا کابینت سارو" یا لولا گازور یکی از لولا‌های محبوب در بازار می‌باشد. لولا‌ کابینت سارو اکثرا از جنس آهن آبکاری شده است و در برخی موارد از جنس استیل است. لولا کابینت سارو شامل انواع مختلفی مانند لولا کابینت 30 درجه، 45درجه، 180درجه سارو می‌شود که اغلب در مکان های غیر استاندارد نصب می‌شوند.

"آرام بند درب سارو" یکی از محصولات پر فروش سارو به حساب می‌آید. یکی از مزیت‌های آرام بند‌های سارو گارانتی ۱۰سال نسبت به سایر رقبا است. سارو در تولید آرام بند‌های 20 تا 120 کیلو نسبت به سایر فروشندگان پیشتاز بوده و همچنین آرام بند‌های آن در رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌گردد.

از دیگر یراق آلات سارو می‌توان به "قفل درب" "دستگیره خروج اضطراری درب" "دستگیره درب" "دستگیره کابینت" "جک کابینت" "ریل کابینت" "شیر آلات" و... اشاره کرد.

هدف سارو گلوبال ایجاد محیطی با کیفیت‌تر، راحت‌تر در ساختمان های تجاری و مسکونی بوده و با تلاش مستمر سعی داشته روز به روز به هدف خود نزدیک تر بشود.

برای اطلاع از قیمت و کاتالوگ محصولات سارو گلوبال می‌توایند با همکاران ما در سایت تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباط با یراق